اخبار

فروش ویژه نوروزی گارمین

همه ما با رسیدن سال جدید به خودمان قول‌هایی می‌دهیم و هدف‌گذاری‌هایی می‌کنیم تا در سال جدید به آن‌ها برسیم و برای به دست آوردن آن‌ها تلاش کنیم. یکی از این تصمیمات اقدام برای داشتن بدنی سالم‌تر و تناسب اندام است. ساعت‌های گارمین ضمن هوشمندی (اسمارت واچ) و ابزاری مکمل در کنار گوشی هوشمند شما، یک مربی و یک ناظر همیشه در صحنه برای رسیدن به اهداف ورزشی و سلامتی شماست. با انتخاب ساعت مناسب گارمین ضمن پایش سلامتی و داشتن یک پارتنر حرفه‌ای ورزشی، به مد و استایل خود نیز تغییر اساسی دهید. اگر دنبال چنین هدفی هستید ما برای شما پیشنهاد عالی نوروزی داریم!

اطلس ره‌نگار آریا وارد کننده و گارانتی محصولات گارمین در ایران، با نزدیکی به سال نو و استقبال شما مشتریان گارمین اقدام به برگزاری فروش ویژه به مدت محدود کرده است. در این فروش ویژه که شامل ساعت گارمین و جی پی اس گارمین می‌شود، تخفیفات شامل 3 الی 10 درصد خواهد شد. مشتریان گارمین می‌توانند از سه طریق همیشگی حضوری، اینترنتی و تلفنی (پرداخت در محل) اقدام به خرید در این جشنواره نوروزی نمایند. این فروش ویژه محصولات گارمین از روز 22 اسفند شروع شده و تا 28تم اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

در این فروش ویژه که شامل ساعت و جی پی اس‌های گارمین می‌شود مدل‌های لوکس و اقتصادی گارمین قیمت‌های به صرفه‌تری را به خود دیده‌اند و مناسب‌ترین زمان با توجه به آفر نوروزی شرکت اطلس ره‌نگار آریا برای خرید آخر سال است.

برای خرید حضوری تا 28 اسفند ماه می‌توانید به آدرس شرکت گارمین مراجعه کنید تا ضمن برخورداری از تخفیف نوروزی، مدل‌های مختلف ساعت گارمین را از نزدیک دیده و انتخاب دقیق‌تر و هوشمندانه‌تری کنید. اما اگر زمان لازم را برای خرید حضوری ندارید از طریق سایت‌های مجموعه می‌توانید به صورت آنلاین محصولات را بررسی و با تخفیف نوروزی اقدام به خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید