اخبار

Garmin Health راه حل های سلامت دیجیتالی مجهز به ساعت هوشمند را جشن می گیرد

Garmin Health راه حل های سلامت دیجیتالی مجهز به ساعت هوشمند را جشن می گیرد

Newswire – Garmin Health، ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های سلامت دیجیتال که از داده‌ها و بینش‌های اکوسیستم محصول Garmin (NYSE: GRMN) بهره می‌برد، امروز برندگان جوایز سلامت Garmin 2023 را که در پنجمین سالانه سالانه اجلاس سلامت Garmin در سنگاپور برگزار شد، معرفی کرد. . این رویداد راه‌حل‌های مراقبت بهداشتی و سلامتی را به رسمیت می‌شناسد که به بهبود نتایج برای مشاغل، بیماران و سلامت جمعیت کمک می‌کند.

ما مفتخریم که راه حل های سلامت و تندرستی بسیار چشمگیر امسال را تشخیص می دهیم. دیدن چنین سطح بالایی از نوآوری واقعاً الهام‌بخش و انگیزه‌بخش است. از طرف همه در گارمین، به همه برندگان و همه کسانی که در جوایز سلامت گارمین شرکت کردند تبریک می گویم. – Jörn Watzke، مدیر ارشد فروش جهانی B2B Health Garmin

برندگان جوایز سلامت گارمین بر اساس مزیت راه حل، مقیاس پذیری، منحصر به فرد بودن، نوآوری و ادغام موفق پوشیدنی های گارمین انتخاب شدند:

دسته: مراقبت های بهداشتی و تحقیقاتی
  • برنده: Blue Room Biometrics توسط Real Response Pty. Ltd.، استرالیا

BlueRoom Biometrics داده‌های زنده از ساعت‌های هوشمند گارمین و ردیاب‌های تناسب اندام را در تجربیات آموزشی واقعیت مجازی و ترکیبی ادغام می‌کند. این سیستم با استفاده از Garmin Health SDK، داده‌های بی‌درنگ و اندازه‌گیری استرس را با استفاده از HRV (تغییرپذیری ضربان قلب) تسهیل‌کننده فراهم می‌کند که می‌تواند برای سفارشی کردن تجربه آموزشی برای هر کارآموز استفاده شود. علاوه بر این، یک موتور هوش مصنوعی برای خودکارسازی این فرآیند و ایمن‌تر و مؤثرتر کردن آموزش ایجاد شده است.
Real Response آموزش اضطراری را در استرالیا متحول کرده است. این شرکت که در ابتدا دوره‌های سنتی کمک‌های اولیه را ارائه می‌کرد، به یک رهبر در آموزش‌های فراگیر و شبیه‌سازی شده تبدیل شد. با معرفی BlueRoom، Real Response به واقعیت ترکیبی گسترش یافته است و استانداردهای جدیدی را در تجربیات واقعی و عملی تعیین می کند.

دسته: بیمه و سلامت کارکنان
  • برنده: Sleep Advice Technologies Srl، ایتالیا

Sleep Advice Technologies، خانواده‌ای از الگوریتم‌های ثبت اختراع، PREDICTS را توسعه دادند که برای پیش‌بینی خواب‌آلودگی سوژه طراحی شده‌اند. با ارائه تجزیه و تحلیل بلادرنگ خستگی سوژه بر اساس مدلی از سیستم عصبی خودمختار، PREDICTS هشداری را در مورد انتقال به زودی از حالت بیداری به حالت خواب آلودگی ایجاد می کند تا قبل از اینکه سوژه کنترل فعالیت های خود را از دست بدهد، شروع خواب را پیش بینی می کند. . این برنامه که برای کاربردهای پس از بازار و OEM موجود است، می‌تواند با حسگرهای پوشیدنی و حسگرهای تماسی اجرا شود. آزمایش‌های اعتبارسنجی عمیق که شرایط رانندگی با رانندگان محروم از خواب را شبیه‌سازی می‌کنند با موفقیت کامل شده‌اند. از ژانویه 2023 در ناوگان کامیون های سنگین کار می کند.
Sleep Advice Technologies یک استارت آپ نوآورانه است که در جولای 2018 ایجاد و در تورین (ایتالیا) تأسیس شد. این شرکت از ورودی های هم افزایی پزشکان متخصص خواب، مدیران ارشد در زمینه فناوری های خودرو و نیمه هادی ها و همچنین اساتید و محققانی که از یکی از دانشگاه های فنی پیشرو در ایتالیا آمده اند، بهره کامل می برد.

دسته: تناسب اندام و تناسب اندام
  • برنده: Humanoo ، آلمان

Humanoo یک پلتفرم جهانی سلامت و رفاه است که از مشاغل و بیمه‌گران با طیف گسترده‌ای از خدمات پشتیبانی می‌کند تا آگاهی سلامت در بین کارکنان و بیمه‌گذاران را افزایش دهد. Humanoo محتوای تولید شده داخلی، راه‌حل‌های گیمیفیکیشن با چالش‌ها و پاداش‌ها و انواع خدمات بهداشتی مانند مربیگری 1 به 1 و برنامه‌های کمک به کارکنان را ارائه می‌دهد. Humanoo به مدیریت همه پیشنهادات بهداشتی از یک پلتفرم با مشارکت بهداشتی جامع، گزارش‌های پیشرفت و بینش‌های معنادار کمک می‌کند. Humanoo با بیش از 750 مشتری شرکتی و 21 بیمه گر اروپایی کار می کند.
Humanoo که دفتر مرکزی آن در برلین است، یک شرکت اروپایی پیشرو در زمینه رفاه شرکت‌ها و بیمه‌گذاران است. هومانو با کمک به بیش از 750 سازمان، از بیمه های پیشرو گرفته تا برندهای خانگی، تا مدیریت دولتی، ریشه در این باور دارد که رفاه باید به طور کل نگر و در مقیاس به کار گرفته شود تا نتایج قابل اندازه گیری و پایدار را برای مشتریان و کاربران فراهم کند.

چگونه برندگان جایزه را گرفتند

فینالیست‌های جایزه نوآورانه‌ترین راه‌حل‌ها، یک ویدیوی 3 دقیقه‌ای در طول نشست سلامت گارمین ارائه کردند و به سؤالات یک پانل چهار نفره که شامل کارشناسان هر دسته جایزه و همچنین نماینده سلامت گارمین بود، پاسخ دادند. برندگان پوشیدنی های گارمین به ارزش تقریبی 10000 دلار دریافت خواهند کرد.

سخنرانی اصلی همکاری تحقیقاتی در پروازهای فضایی را برجسته می کند

Mathias Basner، MD، PhD، MScEpi، پروفسور و مدیر بخش تنظیم رفتار و سلامت در بخش روانپزشکی در دانشکده پزشکی پرلمن دانشگاه پنسیلوانیا، سخنرانی اصلی رویداد را با عنوان “پرواز فضایی تجاری: نظارت بر سلامت خدمه بدون مزاحم در محیط شدید.»

باسنر مروری عمیق از یکی از برجسته‌ترین همکاری‌های تحقیقاتی Garmin Health تا به امروز ارائه کرد – ماموریت Polaris Dawn. در طول پرواز فضایی پنج روزه، اعضای خدمه از ساعت‌های هوشمند Garmin fēnix® 7 استفاده می‌کنند که به محققان این امکان را می‌دهد تا بیومتریک‌های ۲۴ ساعته مانند ضربان قلب ۱ (و وضعیت HRV)، Pulse Ox2، Body Battery و موارد دیگر را نظارت کنند.

مزایای افزایش یافته BBI

تیم Garmin Health از در دسترس بودن اندازه‌گیری‌های بهبود یافته Beat to Beat Interval (BBI) در رویداد 2023 خبر داد. این ابزار قدرتمند از فناوری حسگر ساعت هوشمند گارمین برای جمع‌آوری داده‌های خام تغییرات ضربان قلب (HRV) استفاده می‌کند و مجموعه‌ای از اندازه‌گیری‌ها را به‌طور انحصاری از طریق Garmin Health Standard SDK و Garmin Health API در دسترس مشتریان سلامت Garmin قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر، به صفحه توسعه دهنده سلامت گارمین مراجعه کنید.

یکی از متغیرهایی که Garmin Health را به یک راه‌حل تجاری جذاب برای سایر شرکت‌ها تبدیل می‌کند، اختصاص و دسترسی آن به داده‌ها و تحلیل‌های پیشرفته، به‌ویژه تغییرپذیری ضربان قلب (HRV) و فواصل ضربان به ضربان (BBI) است. ما معتقدیم BBI یک بیومتریک مهم است که می تواند به محققان و بیمه گران کمک کند تا سلامت و تندرستی کلی کاربر را بهتر درک کنند. – اسکات بورگت، مدیر ارشد مهندسی بهداشت گارمین

با عمر باتری چشمگیر و داده های حسگر زیستی بسیار دقیق، ساعت های هوشمند گارمین در خط مقدم تغییرات سریع در سلامت دیجیتال و صنایع درمانی دیجیتال هستند. به علاوه، عمر باتری قوی گارمین در ساعت‌هایش می‌تواند تا حداقل یک هفته و تا چندین هفته بدون شارژ دوام بیاورد – بسته به ساعت هوشمند دقیق. علاوه بر این، این ساعت‌ها دارای رابط‌های انعطاف‌پذیر هستند تا داده‌های حسگر زیستی دقیق را در اختیار گروه‌های همکار خود قرار دهند.

اجلاس سلامت گارمین تنها با دعوتنامه دو روز فرصت‌های شبکه‌سازی و یادگیری ارزشمند را با جلسات تخصصی ارائه می‌کند که به شرکت‌کنندگان در مورد طیف وسیعی از موضوعات مانند اکوسیستم مرتبط با سلامت گارمین، مراقبت‌های بهداشتی، تحقیقات، بیمه، تناسب اندام و مزایای سلامت کارکنان آموزش می‌دهد. – همگی در حین ارتباط با همتایان و رهبران محترم صنعت. برای اطلاعات بیشتر به صفحه اجلاس سلامت گارمین مراجعه کنید.

 

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید