اخبار

چرا باید برای کودکان خود ساعت گارمین تهیه کنید؟

چرا باید برای کودکان خود ساعت گارمین تهیه کنید؟

در دنیای پرشتاب امروز، اطمینان از اینکه فرزندانمان سبک زندگی سالم و فعالی دارند و در عین حال ایمن می‌مانند، کاری واجب و متعهدانه می‌باشد. اینجاست که ساعت هوشمند بچه گانه گارمین وارد عمل می‌شود. ساعت گارمین برای کودکان با در نظر گرفتن سلامت و شادی کودک شما طراحی شده، چیزی بیش از یک ساعت معمولی صرفا هوشمند را ارائه می‌دهد. این استفاده شیوه زندگی مبتنی بر سلامتی و فعالیت را ترویج می‌کند و به فرزند شما قدرت رشد در عصر دیجیتال را خواهد داد.

گارمین ابزارهای پوشیدنی استثنایی را با دقت و کارایی بالا ساخته‌ که به طور خاص برای تشویق کودکان به فعال بودن طراحی شده‌اند. گارمین Bounce و ویووفیت جی‌آر 3 تنها یک ساعت معمولی نیستند. آنها ابزارهایی هستند برای توانمندسازی کودکان شما، برای داشتن یک زندگی فعال و سالم. در عین حال آرامش خاطر را با ویژگی‌های ایمنی و ردیابی به شما والدین ارائه می‌دهند.

ساعت گارمین Bounce: اتصالات قوی، مطمئن و بدون نقص

تصور کنید با فرزندتان در مکانی دیگر ارتباط می‌گیرید و از مکان او مطلع هستید، بدون اینکه گوشی هوشمندی را تحویل او داده باشید. این دقیقاً همان چیزی است که ساعت هوشمند گارمین Bounce kids ارائه می‌دهد. با اشتراک و اتصال LTE آن، می‌توانید به راحتی با فرزندتان از طریق پیام‌های متنی و صوتی دو طرفه از طریق برنامه  Garmin Jr. در تلفن هوشمند سازگار خود در ارتباط باشید.

از آنجایی که گارمین می‌داند در ارتباط ماندن اولویت اصلی همه والدین است، Bounce را ایجاد کرد. ساعتی نوآورانه با قابلیت GPS برای کودکان. ساعت گارمین Bounce ردیابی موقعیت مکانی بلادرنگ را فراهم می‌کند تا همیشه بدانید فرزندتان کجاست. و با استفاده از این ویژگی، می توانید از ورود یا خروج کودک خود به یک منطقه تعریف شده توسط والدین مطلع شوید.

ساعت گارمین Bounce با یک ویژگی کمکی فراتر از آن می رود که وقتی فعال شود، شما و سایر مخاطبین تعیین شده خانواده را از موقعیت مکانی فرزندتان مطلع می‌سازد. پس شما تنها با یک ساعت هوشمند معمولی در طرف نیستید، بلکه ساعت گارمین برای شما و فرزندتان آرامش خاطر را به همراه دارد.

علاوه بر این، ساعت گارمین Bounce یک پوشیدنی مناسب برای شنا هم می‌باشد و ویژگی‌های وظایف و پاداش، برنامه‌های ورزش و فعالیت، نمایشگرهای رنگی پر جنب و جوش، کرونومتر، زنگ هشدار، بازی و موارد دیگر را در اختیار قرار می‌دهد.

Garmin Bounce

vívofit jr 3 جاییست که ماجراجویی با سلامتی ملاقات می‌کند

برای کاشفان و رویاپردازان جوان، Garmin vívofit jr یک ردیاب فعالیت نهایی است. این ردیاب‌های تناسب اندام برای کودکان با چهار تم جذاب، از جمله نسخه اصلی گارمین (با نسخه‌های چند رنگ)، جنگ ستارگان (ماندالوریان)، پرنسس دیزنی و مارول (پلنگ سیاه – نسخه ویژه)، تغییر می‌کنند. خواب و کارهای روزمره را به یک ماجراجویی تعاملی برای کودکان و نوجوانان تبدیل می‌سازد.

vívofit jr با در نظر گرفتن دوام و کارایی طراحی شده. 3 تا یک سال کامل عمر باطری دارد و حتی برای کوچکترین مچ‌ها هم مناسب است، و آن را به همراهی ایده‌آل برای کودک فعال شما تبدیل می‌کند و لذت و یادگیری بی‌وقفه را تضمین می‌سازد.

کودک شما می‌تواند ماجراجویی‌هایی را با کمک vívofit jr3 آغاز و کارت‌های تناسب اندام را پس از دستیابی به اهداف تمرینی دریافت کند. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که فرزندتان فعالیت سپرده شده را انجام می‌دهد، با ساعت گارمین وظایف او را اختصاص دهید، چالش‌های مرحله ای ایجاد کنید، بر فعالیت نظارت داشته باشید و یادآوری های دوستانه را در برنامه Garmin Jr. به علاوه، گزینه‌های بی‌شمار چهره ساعت کاراکتر موجود با vívofit jr3 را فراموش نکنید.

Kids Smartwat

کودک خود را با گارمین توانمند کنید

در دنیایی مملو از حواس‌پرتی، ساعت‌های گارمین برای کودکان ترکیبی با طراوت از ویژگی‌های اتصال، ایمنی و ردیابی و سلامتی را ارائه می‌کنند. فرقی نمی‌کند Bounce را با ویژگی‌های ارتباطی یکپارچه آن انتخاب کنید یا vívofit jr. 3 با تم‌های همه‌جانبه و قابلیت‌های ردیابی فعالیت. انتخابی می‌کنید که سلامت فرزندتان را در اولویت قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید