اخبار

چگونه برنامه گارمین کانکت اندرویدی خود را به نسخه قبلی بازگردانیم؟

garmin connect revert

اگر از آخرین ورژن نرم‌افزاری گارمین کانکت راضی نیستید و یا رابط کاربری ورژن قدیمی‌تر را ترجیح می‌دهید، می‌توانید برنامه اندرویدی خود را به ورژن‌های پایین تر تبدیل کنید. فقط به یاد داشته باشید، این یک راه‌حل موقتی است زیرا گارمین ممکن است در نهایت نسخه‌های قدیمی‌تر را کلا ناسازگار کند. همچنین، توجه داشته باشید که ممکن است برخی از تنظیمات را هنگام برگرداندن به نسخه قبلی از دست بدهید بنابراین ابتدا نرم‌افزار خود را به ورژن دلخواه تغییر داده و سپس تنظیمات خود را اعمال کنید. لازم به ذکر است این روش تنها بر روی موبایل یا تبلت‌های اندرویدی جواب می‌دهد.

ماه گذشته، گارمین به‌روزرسانی قابل‌توجهی را برای برنامه ارتباطی خود (گارمین کانکت) ارائه کرد و رابط کاربری (Ui) آنرا با ظاهر و احساس جدیدی تغییر داد. این به روز رسانی واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت. برخی از کاربران احساس کردند که برنامه به روز شده دارای طراحی تمیزتر و مدرن تر با تمرکز بر جذابیت بصری بیشتری همراه است. اطلاعات و داده‌ها با استفاده از کارت‌هایی ارائه می‌شود که هضم آن‌ها برای کاربران سریع‌تر و آسان تر است.

با این حال، بسیاری دیگر از کاربران از طراحی نسخه جدید گارمین کانکت ابراز تاسف کرده و می‌گویند که طراحی جدید تراکم اطلاعات را قربانی زیبایی شناسی می‌کند و باید بیشتر اسکرول کرد تا همان داده‌هایی را پیدا کنند که قبلاً به راحتی به آنها دسترسی داشتند. علاوه بر این، رابط کاربری جدید به دلیل کمتر قابل شخصی سازی بودن نسبت به نسخه قبلی مورد انتقاد قرار گرفته و کاربران دیگر نمی‌توانند داشبورد خود را با معیارها یا فعالیت‌های خاص خود شخصی کنند.

راهنمای گام به گام بازگرداندن گارمین کانکت به نسخه قبلی

همانطور که در ابتدا گفتیم اگر یک گوشی اندرویدی دارید و از طراحی جدید ورژن گارمین کانکت خود هیجان زده نیستید، راهی برای بازگشت مجدد آن وجود دارد. این راهنما در یکی از تاپیک‌های انجمن گارمین ارسال شده و ما توصیه نمی‌کنیم که آن را انجام دهید و همواره می‌گوییم از آخرین ورژن اصلی و مورد تایید شرکت گارمین استفاده کنید.

با توجه به توصیه ما، بیایید به مراحل این موضوع بپردازیم!

  • Uninstall Garmin Connect : به گوشی خود بروید و نسخه فعلی Garmin Connect را حذف نصب کنید. نگران نباشید، داده های تناسب اندام شما همچنان در فضای ابری باقی می‌ماند.
  • دانلود نسخه قدیمی برنامه:

به یک سایت قابل اعتماد مانند APKMirror بروید

کلمه Garmin Connect را جستجو کنید و یک نسخه قدیمی‌تر آن‌را را دانلود نمایید (ورژن 4.76 معروف است کنترل‌های موسیقی بهتری نسبت به ورژن‌های 4.77 و 4.77.1 دارد).

نسخه APK را از اپ استور دانلود کنید و به تلفن همراه خود مجوزهای لازم را برای نصب بدهید.

  • غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار

 Google Play را در گوشی اندرویدی خود باز کنید.

Garmin Connect را جستجو کنید.

روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس تیک گزینه Enable auto update را بردارید.

  • Garmin Connect را باز کرده و وارد اکانت خود شوید.

ممکن است لازم باشد برخی از تنظیمات را دوباره پیکربندی کنید یا دستگاه گارمین خود را دوباره به تلفن خود بشناسانید.

مسائل احتمالی

اکثر گوشی های اندرویدی امروزی اجازه نصب مستقیم فایل‌های APK را می‌دهند. با این حال، اگر مدل گوشی شما نیاز به یک برنامه نصب جداگانه دارد، یک گزینه قابل اعتماد از فروشگاه Play انتخاب کنید. همیشه با بارگیری فایل‌های APK فقط از منابع مطمئن مانند APKMirror، امنیت را در اولویت قرار دهید. این حساسیت به شما کمک می‌کند از خطر نصب ناخواسته بدافزار بر روی دستگاه خود جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید