اخبار

Garmin Connect IQ System 7 با ویژگی های جدید منتشر شد

Garmin Connect IQ System 7 با ویژگی های جدید منتشر شد

Garmin Connect IQ System 7 با ویژگی های جدید منتشر شد

Garmin نسخه بتا Connect IQ System 7 را اعلام کرده است که با سطح API جدید، 5.0.0 همراه است و پیشرفت های زیادی را برای کمک به توسعه دهندگان برای بهینه سازی برنامه های خود به همراه دارد. این نرم افزار جدیدترین نرم افزار در یک رشته به روز رسانی است، مانند ارتقاء به CIQ 6.2.0 که در ماه ژوئن انجام شد و ویژگی هایی مانند فونت های مقیاس پذیر و تغییرات در درخواست های بازبینی کاربر را به ارمغان می آورد.

اولین تغییر در یادداشت های انتشار مربوط به حالت “همیشه روشن” است که در مدل های مختلف جدیدتر با صفحه نمایش AMOLED موجود است. از لحاظ تاریخی، این ابزار تنها زمانی در دسترس بود که کمتر از 10 درصد از پیکسل های صفحه نمایش استفاده می شد. اکنون، مجدداً با محدودیت 10٪ با روشنایی کنترل می شود و امکان استفاده از تعداد قابل توجهی از پیکسل ها را فراهم می کند. ممکن است این ابزار با ساعت های هوشمندی مانند Garmin Venu 3 سازگاری عقب داشته باشد، اگرچه این مورد تایید نشده است.

با API 5.0.0، ماژول ارتباطات بهبود یافته است تا فیلدهای داده مستقیماً به خدمات ابری منتقل شوند. به‌علاوه، اتصال BLE که به ابزارک‌ها اجازه می‌دهد به خاطر بسپارند و دوباره به دستگاه‌های متصل قبلی متصل شوند، به لطف فناوری Just Works فعال می‌شود. تغییرات دیگر عبارتند از کاهش فضای کد مورد نیاز برای عملیات رایج، و Tuple در تایپ دیکشنری برای آرایه های خطی گسترش می دهد. می توانید نسخه بتای System 7 SDK را از SDK Manager دانلود کنید. کسانی که در برنامه بتای دستگاه هستند می توانند در ژانویه منتظر سیستم عامل همراه باشند.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید