دسته‌بندی نشده

6 دلیل خوب برای اینکه inReach خود را هر روز فعال کنید

6 دلیل خوب برای اینکه inReach خود را هر روز فعال کنید

اگرچه دستگاه‌های ارتباطی ماهواره‌ای inReach®1 به دلیل استفاده در حین فعالیت‌های خارج از منزل در مکان‌های دورافتاده یا در شرایط شدید، می‌توانند کمک‌های ارزشمندی را در موقعیت‌های مختلف، زمانی که خارج از محدوده تحت پوشش شبکه تلفن همراه یا Wi-Fi هستند، ارائه دهند. ®. در اینجا چندین دلیل غیرمنتظره برای فعال نگه داشتن ارتباط ماهواره ای inReach شما و نزدیک نگه داشتن آن وجود دارد.

کمک خودرو

بسیاری از محرک‌های SOS دریافت‌شده توسط مرکز Garmin ResponseSM به حوادث جاده‌ای مربوط می‌شوند، از یک خرابی ساده گرفته تا گیر کردن در گل یا برف، تا شاهد تصادف. از آنجایی که ممکن است ناآگاهانه در مناطق بدون پوشش تلفن همراه رانندگی کنید، کیت نجات خودروی شما باید دارای یک دستگاه inReach باشد. می‌توانید با استفاده از پیام‌رسانی دوطرفه با مخاطب یا با اعلام SOS کمک دریافت کنید.

برخورد با شرایط اضطراری
بلایای طبیعی همیشه اتفاق می افتد. داشتن یک دستگاه ارتباطی ماهواره‌ای InReach می‌تواند پس از طوفان، آتش‌سوزی یا سایر رویدادهای ناگهانی حیاتی باشد. حتی اگر در منطقه ای هستید که معمولاً تحت پوشش شبکه قرار دارد، در صورت شدید بودن شرایط آب و هوایی یا در هنگام وقوع بلایای طبیعی، این اتصال احتمالاً قطع می شود. از آنجایی که دستگاه‌های inReach به شبکه جهانی ماهواره‌های Iridium® متصل می‌شوند، ابزار بسیار ارزشمندی برای برقراری ارتباط در مواقع اضطراری است. از یک دستگاه inReach برای ارسال یک پیام SOS تعاملی به مرکز پاسخگویی گارمین، ارسال به‌روزرسانی‌ها به عزیزان برای اطمینان خاطر یا بررسی پیش‌بینی آب و هوا برای برنامه‌ریزی مراحل بعدی استفاده کنید.

مسکن دورافتاده

اگر محل سکونت شما تحت پوشش شبکه تلفن همراه نیست، باید خود را به یک دستگاه ارتباطی ماهواره ای inReach مجهز کنید. جمع و جور و با باتری بادوام این دستگاه به تنهایی وظایف خود را انجام می دهد و برای زندگی دور از همه چیز بسیار کاربردی است. علاوه بر پیام‌رسانی دو طرفه با مخاطبین یا راه‌اندازی SOS در مواقع اضطراری، دستگاه‌های inReach به ساکنان راه دور اجازه می‌دهند تا مسیرها را دریافت کنند (در اکثر مدل‌های inReach)، وضعیت آب و هوا را بررسی کنند و موقعیت خود را به اشتراک بگذارند.

آب و هوا در سراسر جهان
اگر خارج از محدوده دکل‌های سلولی یا خارج از شبکه هستید، همیشه می‌دانید با پیش‌بینی‌های inReach، که مستقیماً در دستگاه قابل دسترسی است، چه آب و هوایی را انتظار دارید. این بولتن ها به شما کمک می کنند تا بر اساس شرایط نزدیک شما یا در مقصد تصمیم گیری کنید. پیش‌بینی‌های اولیه آب‌وهوا به‌عنوان یک پیام در اشتراک‌های inReach حساب می‌شوند. Garmin همچنین دو نوع پیش‌بینی دیگر را ارائه می‌کند که هزینه اضافی دارند: Premium و Marine. پیش‌بینی‌های زمین توسط Dark Sky، ارائه‌دهنده اطلاعات آب و هوای جهانی پیشرو در صنعت، انجام می‌شود. پیش بینی های دریایی بر اساس داده های آب و هوای دریایی برتر از OCENS است.

از دست دادن غیرمنتظره شبکه تلفن همراه
حتی در مکان‌هایی که بعید است از طریق شبکه عمومی دچار اختلال شود، می‌توان با مشکلاتی مواجه شد. وقتی تلفن هوشمند شما نمی تواند سیگنال تلفن همراه یا اینترنت را دریافت کند، می توانید به دستگاه های ارتباطی ماهواره ای InReach اعتماد کنید. توجه داشته باشید که در چنین شرایطی، می‌توانید SOS را راه‌اندازی کنید، موقعیت خود را روی نقشه (در اکثر مدل‌های inReach) پیدا کنید، یک مکان را به اشتراک بگذارید یا پیامی ارسال کنید. شبکه ماهواره ای ایریدیوم به شبکه تلفن همراه وابسته نیست و قطع برق بر آن تأثیری نمی گذارد و آن را به یک دستگاه اضطراری ایده آل تبدیل می کند.

مسافرت کردن

اگر هنوز یک دستگاه ارتباطی ماهواره ای inReach را به لیست تجهیزات تعطیلات خود اضافه نکرده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. این دستگاه کوچک و سبک، فضای زیادی را در چمدان شما اشغال نمی کند، اما امکاناتی که ارائه می دهد بسیار زیاد است. ارسال پیامک در سفر دریایی، ردیابی پیشرفت خود در سفر، یا دریافت پیش‌بینی آب‌وهوا در مناطق دورافتاده تنها چند نمونه از کارهایی است که می‌توانید با دستگاه دستی inReach انجام دهید. همچنین، پیش بینی اینکه چه زمانی شما، یکی از اعضای گروه یا حتی یک غریبه ممکن است به کمک نیاز داشته باشید غیرممکن است.

دستگاه‌های ماهواره‌ای InReach با ارائه بسیاری از ویژگی‌های راحتی و پیوندی ثابت به پشتیبانی و خدمات ارتباطی، ابزاری ضروری برای ارتباط برای موقعیت‌های «در صورت امکان» و در سراسر جهان هستند. به علاوه، هنگامی که با یک دستگاه سازگار جفت می‌شوند، برنامه‌های موبایل Earthmate، Garmin Explore و Garmin Messenger™ استفاده از فناوری inReach را سریع و آسان از طریق تلفن هوشمند انجام می‌دهند. 6 دلیل خوب برای اینکه inReach خود را هر روز فعال کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید