اخبار

5 ویژگی برتر گارمین Tacx Neo 3m

5 ویژگی برتر گارمین Tacx Neo 3m

5 ویژگی برتر گارمین Tacx Neo 3m

دوچرخه‌ی ورزشی قدیمی را که والدینتان به گرد و غبارترین گوشه‌ی زیرزمین منتقل کرده‌اند، به خاطر دارید – دوچرخه‌ای که به نظر می‌رسد هر لحظه ممکن است در موقعیت نادری از آن استفاده شود، پرواز کند؟ ما از آن زمان به بعد راه زیادی را پیموده ایم. در واقع، از سال 2019، زمانی که گارمین مربی هوشمند Tacx NEO 2T را معرفی کرد، راه درازی را پیموده‌ایم که برای سال‌ها، پیشرفته‌ترین و غنی‌ترین مربی هوشمند مستقیم درایو ما بوده است. اکنون یک کلانتر جدید در شهر وجود دارد.

گارمین Tacx NEO 3M استاندارد طلایی جدید مربی‌های هوشمند داخلی Garmin است که واقعی‌ترین، همه‌جانبه‌ترین و جذاب‌ترین تجربه سواری در فضای داخلی ما را ارائه می‌دهد. هر مربی در مجموعه Tacx NEO توسط یک درایو موتور آهنربایی NEO و یک چرخ فلایویل مجازی نیرو می گیرد. این نسبت به یک مربی تسمه دار که از یک نسبت دنده برای شبیه سازی چرخش چرخ تولید شده توسط دوچرخه سوار استفاده می کند و در نهایت باعث ایجاد صدا و اصطکاک نامطلوب می شود، مزایای متعددی دارد. حتی یک مربی هوشمند با چرخ فلایویل سنتی، در حالی که تجربه رکاب زدن نرم‌تری را ارائه می‌دهد، بر اساس وزن سوارکار محدودیت‌هایی برای اینکه مربی چقدر می‌تواند یک سواری در فضای باز را شبیه‌سازی کند، خواهد داشت.

با این حال، یک مربی مجازی چرخ فلایویل، عملکردی بی‌صدا، محدوده کاری وسیع از نظر وات، دقت و شبیه‌سازی برتر را ارائه می‌دهد – و این چیزی است که در مجموعه مربی‌های هوشمند گارمین Tacx NEO ارائه می‌شود. این گزینه برتر برای هر دوچرخه سواری است، چه برای یک تور بزرگ تمرین کنید، چه بخواهید یک سواری واقعی اما معتدل در طول ماه های زمستان داشته باشید یا صرفاً به دنبال راهی لذت بخش برای بالا بردن ضربان قلب خود با تجهیزاتی باشید که در نهایت به پایان نرسد.

بنابراین، به طور خاص، چه چیز دیگری را باید در یک مربی هوشمند جستجو کنید؟ بیایید آن را تجزیه کنیم.

1. ترمز مغناطیسی

یک موتور مغناطیسی روی فلایویل مجازی امکان ترمز مغناطیسی را فراهم می کند – که به نوبه خود نیروی ترمز و سطوح قدرت بالاتری را فراهم می کند. حتی در حین سرعت های انفجاری تا 2200 وات، حداکثر پایداری را در طول سواری خود حفظ خواهید کرد. این نیروی ترمز بالاتر به مربی‌های NEO اجازه می‌دهد تا با ایجاد مقاومت بالا در سرعت‌های پایین، از شیب‌های شبیه‌سازی‌شده تا ۲۵ درصد پشتیبانی کنند.

2. فرودهای شبیه سازی شده

شما این احساس را می‌دانید – شما در اوج یک فرود هستید، و با شروع به افزایش سرعت، آدرنالین در حال افزایش است. مربی‌های هوشمند NEO به‌طور خودکار هنگام پایین آمدن از تپه هنگام سواری مجازی سرعت می‌دهند. کاهش مقاومت را احساس خواهید کرد و فلایویل مجازی که توسط یک موتور داخلی نیرو می گیرد، سریعتر می چرخد. و از آنجایی که NEO 3M برای هر بدنه ای ساخته شده است، اینرسی دینامیکی اعمال شده در هنگام سواری بر اساس جرم واقعی شما خواهد بود – به این معنی که شیب های سراشیبی دقیقاً مانند حالتی هستند که اگر واقعاً از یک تپه پایین می آیید، احساس می کنند.

3. احساس واقعی جاده

از آنجایی که NEO 3M توسط یک موتور کنترل می‌شود، می‌توان آن را فوراً تغییر داد، که به آن اجازه می‌دهد هنگام سوار شدن در برنامه Tacx Training™ یا Zwift، لرزش‌هایی ایجاد کند که شبیه سواری در فضای باز باشد. احساس شن، سنگفرش یا خاک با هر حرکت پدال آنقدر واقعی خواهد بود که فراموش خواهید کرد که واقعاً در اتاق نشیمن خود سوار هستید.

4. یکپارچه حرکت چند جهته

در جایی که بیشتر مربی‌های هوشمند برای دستیابی به حرکت چند جهته نیاز به خرید صفحات حرکتی اضافی دارند، NEO 3M این ویژگی را دارد. سواران می‌توانند در صورت نیاز این ویژگی را روشن یا خاموش کنند و نیازی به خرید محصول جداگانه برای دستیابی به حالت راحت‌تر و واقعی‌تر را از بین ببرند. و همچنان بی صدا) سوار. NEO 3M به طور عمدی برای خم شدن از پهلو به پهلو طراحی شده است.

5. ثبات و کاهش ارتعاشات

تمام مزایای چرخ فلایویل مجازی – از جمله اینرسی بر اساس جرم بدن و ترمز مغناطیسی بدون نیاز به تجهیزات اضافی – منجر به سواری نرم تر و پایدارتر می شود. و احساس واقعی جاده را می توان هر طور که دوست دارید خاموش یا روشن کرد – فقط در صورتی که به تنوع در تمرینات داخل سالن خود نیاز دارید، یا اگر نیاز دارید پاهای خود را برای تمرین بعدی آماده کنید، ممکن است بخواهید احساس کنید که بر روی شن سوار هستید.

5 ویژگی برتر گارمین Tacx Neo 3m

 

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا نمایندگی گارمین ایران تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید