اخبار

10 نکته برای افزایش عمر باتری ساعت هوشمند گارمین

battery garmin watch

10 نکته برای افزایش عمر باتری ساعت هوشمند گارمین

اگر منصف باشیم، هیچ چیز آزاردهنده تر از این نیست که هر چند وقت یک بار باتری ساعت هوشمند خود را شارژ کنید. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید با استفاده از تنظیمات، ترفندهای هوشمندانه‌ای را نیز برای افزایش عمر باتری اعمال کنید؟ ما نکات مفیدی را به اشتراک می گذاریم تا بتوانید از عمر باتری طولانی با ساعت هوشمند خود بهره مند شوید.

توجه: عملکردها و تنظیمات ممکن است در هر ساعت هوشمند متفاوت باشد. به عنوان مثال، مقاله ممکن است نکاتی را ارائه دهد که در مورد ساعت هوشمند شما صدق نمی کند.
آیا به دنبال یک ساعت هوشمند با عمر باتری طولانی هستید؟ ما 5 ساعت هوشمند برتر با عمر باتری طولانی را لیست کرده ایم یا نمای کلی همه ساعت های هوشمند گارمین را مشاهده می کنیم.

1.حالت ذخیره باتری ساعت هوشمند خود را روشن کنید

اکثر ساعت‌های هوشمند گارمین دارای عملکرد صرفه‌جویی در باتری هستند. با فعال کردن این قابلیت، ساعت هوشمند شما وارد حالت صرفه جویی در باتری می شود و ویژگی هایی را که باتری زیادی مصرف می کنند غیرفعال می کند.

2. تنظیمات نور پس زمینه را تنظیم کنید

با کاهش تنظیمات نور پس زمینه صفحه، متوجه خواهید شد که می توانید باتری بیشتری را ذخیره کنید. به عنوان مثال، در هنگام خواب، می توانید تنظیمات را بازنشانی کنید یا زمانی را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد مدت زمان قبل از خاموش شدن نور پس زمینه را تنظیم کنید.

3. بلوتوث را خاموش کنید

آیا (به طور موقت) از عملکردهای متصل مانند اعلان های تلفن، LiveTrack، GroupTrack، آب و هوا یا سایر سنسورها استفاده نمی کنید؟ سپس بلوتوث را خاموش کنید و در باتری خود صرفه جویی کنید!

4. فعالیت را متوقف کنید

به عنوان مثال، آیا در حال پیاده روی طولانی هستید و می خواهید از یک ناهار خوشمزه در یک کلبه کوهستانی یا مکان زیبای دیگری لذت ببرید؟ مجبور نیستید ساعت خود را موقتاً متوقف کنید، اما می توانید به طور موقت فعالیت را متوقف کرده و بعداً آن را از سر بگیرید.

5. ردیابی فعالیت را متوقف کنید

اگر نمی‌خواهید برای مدتی فعالیت‌ها را ردیابی کنید، می‌توانید ردیابی فعالیت را خاموش کنید. تعداد پله‌ها، تعداد پله‌های بالارفته، تعداد دقیقه‌های تمرین فشرده، زمان خواب و رویدادهای Move IQ ثبت نمی‌شوند.

6. از صفحه ساعت خود در ساعت هوشمند خود استفاده هوشمندانه کنید

مرحله تماشایی را انتخاب کنید که هر ثانیه به روز نمی شود. توصیه می کنیم صفحه ساعت بدون عقربه ثانیه را انتخاب کنید.

7. اعلان‌های گوشی هوشمند را محدود کنید

به عنوان مثال، ممکن است به طور موقت اعلان های تلفن هوشمند را در ساعت هوشمند خود دریافت نکنید. شما می توانید از طریق تلفن هوشمند خود مشخص کنید که چه اعلان هایی را می خواهید در ساعت دریافت کنید و کدام را نه.

8. ارسال داده های ضربان قلب به ساعت خود را متوقف کنید

اگر می‌خواهید باتری را ذخیره کنید، گزینه‌ای برای توقف موقت ارسال داده‌های ضربان قلب به یک دستگاه گارمین جفت شده نیز است.

9. ضربان قلب مبتنی بر مچ را خاموش کنید

ما از اندازه گیری ضربان قلب روی مچ دست برای محاسبه تعداد دقیقه فعالیت در فعالیت زیاد و تعداد کالری سوزانده شده استفاده می کنیم. با خاموش کردن آن، در طول عمر باتری ساعت هوشمند خود نیز صرفه جویی زیادی می کنید. 10 نکته برای افزایش عمر باتری ساعت هوشمند گارمین

10. پالس اکسیمتر را خاموش کنید

در نهایت، اگر می خواهید عمر باتری ساعت هوشمند خود را افزایش دهید، می توانید پالس اکسی متر را خاموش کنید.

یک ساعت هوشمند با عمر باتری طولانی بخرید

هنوز ساعت هوشمند ندارید و دوست دارید ساعتی با عمر باتری طولانی بخرید؟ سپس از میان طیف گسترده ساعت‌های هوشمند ما برای دویدن، سه‌گانه، گلف، شنا، انتخاب کنید یا ساعت‌های همه جانبه را سفارش دهید که برای هر ورزشی مفید است.

 

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید