اخبار

10 نکته اساسی برای دویدن با ساعت ورزشی گارمین

10 نکته اساسی برای دویدن با ساعت ورزشی گارمین

10 نکته اساسی برای دویدن با ساعت ورزشی گارمین

اولین ماه سال، فرا رسیدن تابستان، نیاز به بازگشت به فرم، میل به اهداف جدید: هر بهانه ای برای تصمیم گیری برای شروع دویدن خوب است. پس در اینجا چند پیشنهاد برای شروع با پای راست آورده شده است.

اگر قبلاً تصمیم گرفته‌اید شروع کنید و مسابقه را شروع کنید، عالی است: تمام کارها انجام شده است. با این حال، اگر می خواهید دویدن به یک علاقه تبدیل شود، فعالیتی که بتواند احساس خوبی در شما ایجاد کند و به شما خوش بگذرد، و از جنبه های منفی اجتناب کنید، مواردی وجود دارد که کاملاً باید بدانید.

بنابراین در اینجا چند نکته در مورد نحوه شروع دویدن وجود دارد که بهتر است آنها را یادداشت کنید.

1. شروع به دویدن – ابتدا سلامتی

دویدن فعالیتی است که برای خیلی ها مناسب است، اما نه برای همه: روی کمر، مفاصل تأثیر می گذارد، قلب و ریه ها را تحت فشار قرار می دهد. قبل از پوشیدن کفش، با پزشک خود صحبت کنید و با هم بررسی کنید که آیا این ورزش برای شما مناسب است یا خیر.

اگر تصمیم گرفتید با مسابقات شروع کنید، تست استرس و گواهی پزشکی رقابتی برای دو و میدانی را فراموش نکنید. با یک مرکز تخصصی، یک پزشک ورزشی تماس بگیرید و نیاز احتمالی به آزمایشات بیشتر را ارزیابی کنید.

2. اگر مبتدی هستید چگونه دویدن را شروع کنید
ضرب المثل می گوید آهسته رفتن خوب پیش می رود و دور می رود و وقتی نوبت به دویدن می رسد ارزشش دو برابر است. اگر تصمیم گرفته اید که دویدن را از صفر شروع کنید، نه تنها به سرعت فکر نمی کنید، بلکه باید مسافت را نیز در اولین دویدن ها کنار بگذارید. بیشتر از همه، به خصوص اگر قبلاً هرگز دویده اید یا ورزش نکرده اید، باید به “مقاومت بین کشوری” فکر کنید، یعنی تمرین مقاومت در برابر دویدن و خستگی، جنبه ای که هر چیزی جز فرعی است.

بدیهی است که نفس نفس زدن باید در نظر گرفته شود، اما اگر به تدریج بدن خود را به مدیریت تلاش عادت دهید، لذت بسیار بیشتر از خستگی خواهد بود. و روز بعد می خواهید دوباره این کار را انجام دهید. راز همه اینجاست

3. ثابت قدم باشید!

اگر می‌خواهید به نتیجه برسید، ثبات امری ضروری است، اما مهم‌تر از همه، اگر تازه دویدن را شروع کرده‌اید و اگر می‌خواهید دویدن به یک لذت تبدیل شود، ضروری است که دست به کار نشوید. انجام هر 15 روز یک بار در این زمینه به شما کمکی نمی کند. به ورزش حداقل سه بار در هفته عادت کنید، شاید اگر زمان زیادی در دسترس ندارید، خود را وقف مسافت های کوتاه تری کنید.

هنگامی که بدن شما قادر به تحمل گردش‌های مکرر و ریتم‌های بالاتر است، می‌توانید به انجام آزمایش‌هایی فکر کنید تا وضعیت اولیه تناسب اندام خود را ارزیابی کنید: تست کوپر و تست Conconi برای ارائه ایده‌ای از سطحی که شروع می‌کنید عالی هستند. در تکرار این تست ها بعد از چند ماه شاید دلیلی برای رضایت بیشتر باشد.

ساعت های دویدن گارمین

7. با هم بدوید
شروع دویدن در دو یا چند نفر سرگرم کننده تر خواهد بود، انگیزه بیشتری خواهید داشت و می توانید در امنیت تمرین کنید. اگر به عنوان زوج بیرون می روید، مطمئن شوید که شریک زندگی شما کمابیش همان سرعت و حتی شاید اهداف مشابهی دارد. وقتی صحبت از آن شد، چرا با هم برای یک مسابقه آماده نمی شوید؟

و اگر واقعاً دوستی را پیدا نکردید که مایل به دویدن با شما باشد، همیشه می‌توانید در شرکت Garmin Coach تمرین کنید، عملکرد Garmin Connect که می‌تواند یک برنامه آموزشی کامل و تطبیقی ​​برای دویدن در اختیار شما قرار دهد که شما را در دستیابی به آن همراهی کند. اهداف شما

8. از هر چیزی که مسابقه ای نیست غافل نشوید

از تمرینات حس عمقی، برای بهبود حمایت از پا اختصاص داده شده به آهنگ و طول گام گرفته تا تمرینات تقویت عضلات، برای محافظت از مفاصل و پشت، از ثبات مرکزی که به شما کمک می کند از آسیب دیدگی جلوگیری کنید و دویدن کارآمدتری داشته باشید، تا کشش، گروه های عضلانی که با تلاش مکرر دویدن منقبض شده اند را افزایش دهید.

9. درست بخورید و بیاشامید
چه چند کیلومتر یا چند کیلومتر را طی کنید، چه سریع باشید و چه لاک پشت، برای شروع مداوم دویدن، نباید هیدراتاسیون و تغذیه را دست کم بگیرید: دو متحد بسیار مهم در تمرینات خود و همچنین در مسابقه.

10. استراحت به اندازه تمرین مهم است
ریکاوری به بدن شما کمک می کند تا تلاش فیزیکی را به ثمر رسانده و آن را به مقاومت یا قدرت تبدیل کند. دستگاه های گارمین به کمک شما می آیند. مقادیر بار تمرین و وضعیت تمرین را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا در معرض خطر بیش تمرینی هستید یا خیر، و به زمان‌های ریکاوری که در پایان هر جلسه نشان داده شده است، احترام بگذارید.

10 نکته اساسی برای دویدن با ساعت ورزشی گارمین

دیدگاهتان را بنویسید