اخبار

مشاهده وضعیت قند خون با ساعت هوشمند گارمین

مشاهده وضعیت قند خون با ساعت هوشمند گارمین

مشاهده وضعیت قند خون با ساعت هوشمند گارمین. گارمین امروز در دسترس بودن طیف گسترده ای از برنامه های Dexcom Connect IQ را اعلام کرد و به افراد مبتلا به دیابت نوع 1 و نوع 2 که از سیستم مانیتورینگ مداوم گلوکز Dexcom G6 یا Dexcom G7 (CGM) استفاده می کنند راهی برای مشاهده سریع سطوح و روند قند خون خود  حتی در حین تمرین  دقیقاً روی ساعت هوشمند Garmin یا رایانه دوچرخه سواری سازگار آنها. اکنون می‌توانید برنامه‌ها را از فروشگاه Connect IQ دانلود کنید.

برنامه‌های Dexcom Connect IQ که توسط Garmin توسعه داده شده‌اند، به افراد مبتلا به دیابت این امکان را می‌دهند که در هر زمان مراقب اعداد گلوکز خود باشند.

در طول روز

برنامه Dexcom Connect IQ 3 که برای طیف گسترده‌ای از ساعت‌های هوشمند گارمین موجود است، راهی ثانویه برای افراد دیابتی فراهم می‌کند تا سطح گلوکز خود را درست از مچ دست مشاهده کنند. با کنار گذاشتن تلفن هوشمندشان ، این برنامه به افراد مبتلا به دیابت اجازه می‌دهد تا سطوح و روندهای گلوکز را ببینند تا تصویر واضح‌تری از اینکه تعدادشان به کجا می‌رود، و همچنین تاریخچه 3 ساعته سطح گلوکز را ببینند.

در طول یک فعالیت

هنگامی که برای دویدن، دوچرخه‌سواری یا سایر ماجراجویی‌ها بیرون هستید، Dexcom Connect IQ data field3 راهی ثانویه برای افراد مبتلا به دیابت فراهم می‌کند تا هم سطح گلوکز و هم آمار عملکرد خود را در یک مکان مشاهده کنند تا بتوانند تمرکز بیشتری روی تمرین خود داشته باشند. هنگام تمرین یا مسابقه با یک ساعت هوشمند سازگار یا رایانه دوچرخه‌سواری Edge، کاربران می‌توانند بدون بیرون کشیدن تلفن هوشمند خود دقیقاً روی دستگاه گارمین خود سطح گلوکز و روندها و همچنین داده‌های عملکرد خود را زیر نظر داشته باشند.

برنامه های Dexcom Connect IQ هم اکنون برای دانلود از فروشگاه Connect IQ در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های Dexcom Connect IQ، به garmin.com/Dexcom مراجعه کنید.

Connect IQ پلتفرم اپلیکیشنی برای پوشیدنی‌های گارمین، رایانه‌های دوچرخه، و وسایل دستی در فضای باز است که به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا راه‌حل‌ها و برنامه‌های کاربردی روی دستگاه را برای میلیون‌ها مشتری گارمین در سراسر جهان ایجاد کنند. با استفاده از Connect IQ SDK، توسعه دهندگان می توانند آثار خود را در کنار هزاران برنامه در فروشگاه Connect IQ آپلود کنند. برای اطلاعات بیشتر، به تیم رسانه ما ایمیل بزنید، با ما در لینکدین ارتباط برقرار کنید، یا از سایت توسعه دهنده Connect IQ دیدن کنید. مشاهده وضعیت قند خون با ساعت هوشمند گارمین

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید