اخبار

اطلاعات جدید درباره ساعت گارمین Venu 3

lazy - جی پی اس کالا

ساعت گارمین Garmin Venu 3 گواهی بلوتوث SIG را دریافت کرده است، علاوه بر گواهینامه از رگولاتور سنگاپور که قبلا مشاهده کردیم. این شرکت در لیست شرکت کنندگان در IFA در برلین نیست که ممکن است نشان دهنده راه اندازی قبل از گردهمایی بزرگ فناوری باشد.

سیر تکامل Garmin Venu 3

تایید اولیه نظارتی
سفر Venu 3 با ظاهر شدن در پایگاه داده SIRIM تنظیم کننده مالزی آغاز شد و اولین گام به سوی انتشار آن بود. این تأییدیه اولیه نظارتی، زمینه را برای آنچه در آینده خواهد آمد، تنظیم کرد. لازم به یادآوری است که آخرین نسخه این سری در ژانویه 2022 در قالب Venu 2 Plus عرضه شد. با خود یک میکروفون و اسپیکر داخلی اضافه شد.

اولین نشت خرده فروش
هیجان با اولین فهرست خرده‌فروشی در Volza افزایش یافت و وجود نوع کوچک‌تری از Garmin Venu 3 را تأیید کرد. این نشت شواهد ملموسی از راه‌اندازی قریب‌الوقوع دستگاه ارائه کرد و بر پیش‌بینی‌ها افزود.

درک بلوتوث SIG
اکنون ما مهر تایید را از بلوتوث SIG (گروه منافع ویژه) دریافت می کنیم. ما به تازگی آن را مشاهده کردیم و هیچ کس در مورد آن گزارشی نداده است، زیرا شخصی پرونده را به عنوان ورودی موقت اضافه کرده است.

Bluetooth SIG نقش مهمی در توسعه فناوری بلوتوث دارد. گواهینامه Garmin Venu 3 توسط Bluetooth SIG یکی دیگر از شاخص های آمادگی برای بازار است.

Garmin Venu 3 Bluetooth SIG.jpg - جی پی اس کالا

 

جالب اینجاست که تنها گواهینامه نظارتی که در حال حاضر از دستمان خارج شده است از FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال) است. این کاملاً امکان پذیر است که در روزهای آینده این اتفاق بیفتد.

ویژگی ها و انتظارات

پشتیبانی از GNSS
انتظار می رود Venu 3 از GNSS چند بانده (سیستم ناوبری ماهواره ای جهانی) پشتیبانی کند. این پشتیبانی اتصال سریعتر و دقت بیشتر را تضمین می کند.

معیارهای عملکرد پیشرفته
Venu 3 با پتانسیل توصیه های بهبودیافته، آمادگی تمرین، وضعیت HRV و موارد دیگر، می تواند تجربه ردیابی تناسب اندام جامع تری را ارائه دهد. دستگاه های فعلی در محدوده در آن بخش وجود ندارد.

سنسورهای اضافی
احتمالاً این دستگاه دارای حسگرهای ارتقا یافته ای مانند Garmin Elevate Gen 5 و احتمالاً ردیابی دمای پوست است. این مورد برای اولین بار برای ساعت گارمین خواهد بود.

اتصال LTE
امکان اتصال LTE مناسب می تواند Venu 3 را به ساعت هوشمند همه منظوره بهتری تبدیل کند. این به کاربران امکان می دهد بدون تلفن هوشمند تماس، پیامک و موارد دیگر را برقرار کنند.

گزینه های اندازه های متعدد
معرفی مجدد دو سایز به جذابیت دستگاه می‌افزاید و مخاطبان وسیع‌تری را تامین می‌کند. برای یادآوری، ما منتظر Venu 3 معمولی به همراه یک نسخه کوچکتر 3s هستیم.

قیمت های رقابتی
کاهش احتمالی قیمت فروش می تواند Venu 3 را در بازار عمومی ساعت های هوشمند رقابتی تر کند. ساعت به همان اندازه که هست بسیار گران است.

گارمین و IFA در برلین – یک شرکت کننده معمولی

گارمین به طور مرتب در نمایشگاه IFA در برلین شرکت کرده است و این حضور در استراتژی راه اندازی این شرکت در گذشته برجسته بوده است. با این حال، سال گذشته، این شرکت تنها Venu Sq 2 را در گردهمایی فناوری اروپا معرفی کرد و رویکرد خود را نسبت به سال‌های قبل کاهش داد. با نگاهی به لیست شرکت کنندگان برای سال 2023، در این لیست حتی اشاره ای به شرکت نشده است.

غیبت احتمالی گارمین از رویداد IFA، همراه با گواهی بلوتوث SIG، منجر به این گمانه‌زنی می‌شود که این شرکت ممکن است Venu 3 را قبل از رویداد راه‌اندازی کند که نشان‌دهنده تغییر در استراتژی است. یا شاید در هفته های آینده به لیست شرکت کنندگان اضافه شوند. این رویداد بین 1 تا 5 سپتامبر در برلین برگزار می شود، بنابراین هنوز زمان باقی است.

صرف نظر از این، ما باید Venu 3 را به زودی دریافت کنیم. به نظر می رسد این تنها ساعت گارمین در افق کوتاه مدت باشد زیرا هیچ پرونده نظارتی دیگری مشاهده نشده است. این کاملاً ممکن است که در اواخر سپتامبر و اکتبر، قبل از فصل خرید تعطیلات، همه چیز افزایش یابد.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید