اخبار

ساعت‌های هوشمند گارمین به YouTube Music مجهز می‌شوند

ساعت‌گارمین قابل اتصال به YouTube Music

ساعت‌های هوشمند گارمین به YouTube Music مجهز می‌شوند

خبر خوب برای دارندگان ساعت هوشمند گارمین. نرم افزار YouTube Music رسماً در فروشگاه Connect IQ گارمین قرار گرفت و ساعت‌های هوشمند گارمین به YouTube Music مجهز می‌شوند. این نرم‌افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا آهنگ‌ها و پادکست های مورد علاقه خود را در حال فعالیت، مستقیماً از مچ دست توسط ساعت گارمین خود دریافت کنند.

ویژگی‌های جامع نرم افزار YouTube Music

برنامه YouTube Music برای گارمین طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های کاربری را ارائه می‌دهد. با بیش از 100 میلیون آهنگ رسمی، از جمله اجرای زنده، کاور، ریمیکس، و محتوای انحصاری، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

همانطور که انتظار می‌رود، با الگوریتم YouTube Music می‌توان فهرست‌های پخش را تنظیم کرد و بر اساس اولویت‌ها و فعالیت‌های فردی شما ترکیب نمود. شما می‌توانید با مجموعه گسترده‌ای از پادکست ها که موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهند مطلع و سرگرم شوید.

مشترکین YouTube Music Premium یا YouTube Premium می‌توانند موسیقی و پادکست‌ها را مستقیماً در ساعت گارمین خود برای پخش آفلاین دانلود کرده و لذتی بی وقفه و بدون نیاز به گوشی هوشمند را تجربه کنند.

 

ساعت‌های هوشمند گارمین به YouTube Music مجهز می‌شوند

آیا YouTube Music رقیب Spotify بحساب می‌آید؟

با توجه به افزایش هزینه اشتراک در پلتفرم Spotify، بسیاری از کاربران در حال بررسی  و انتخاب گزینه‌‎های جایگزین می‌باشند. در حالی که ادغام Apple Music به دلیل رقیب اپل واچ بعید است، YouTube Music به عنوان یک گزینه قانع کننده برای کاربران گارمین ظاهر می‌شود. کتابخانه گسترده، لیست‌های پخش شخصی‌شده، قابلیت‌های گوش دادن آفلاین برای مشترکین پریمیوم و ادغام یکپارچه با اکوسیستم گارمین، آن را به یک رقیب قدرتمند برای کسب رتبه برتر تبدیل خواهد کرد.

کدام ساعت‌های گارمین این قابلیت را به دوش می‌کشند؟

متأسفانه این اپلیکیشن با تمام ساعت‌های گارمین سازگار نیست. در لیست زیر ساعت‌های گارمینی که در حال حاضر با YouTube Music سازگارند آمده است:

D2 Mach 1 Pro

Enduro 2

Forerunner 255 Music, 255S Music, 265, 265S, 955, 955 Solar, 965

Venu 2, 2S, 2 Plus, 3, 3S

epix (Gen 2), epix Pro (42mm, 47mm, 51mm)

fenix 7 series, tactix 7 series

نتیجه‌گیری

دانلود برنامه YouTube Music از فروشگاه Connect IQ بسیار ساده و راحت است. پس از نصب، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا حساب YouTube Music خود را متصل کنید. به یاد داشته باشید، برای گوش دادن آفلاین و لذت بردن از پخش موسیقی بدون آگهی، به اشتراک YouTube Music Premium یا YouTube Premium نیازمندید.

1 دیدگاه در “ساعت‌های هوشمند گارمین به YouTube Music مجهز می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید